Akıllı TelefonAndroidGenelTeknoloji

LeEco Amerika Lansmanında Ne Tanıtacak

Çinli markaların her geçen gün daha agresif ürünler ortaya koyduğuna şahit oluyoruz. Taklit edenden taklit edilene uzanan bu yolculukta Çinli markaların rekor satış rakamlarına ulaşmaları ise sadece “Çinli” olmaları ile açıklanamaz. Kullanıcı dostu arayüzleri ile her gün daha fazla kullanıcıyı kendine aşık eden Çinli üreticilerin global pazarda ciddi anlamda söz sahibi olmaya başladıklarını görüyoruz. Bu bağlamda geçtiğimiz aylarda LeEco Amerika pazarına gireceğini duyurdu. Bu ay başındaysa ABD satışının ne zaman başlayacağı firma tarafından açıklandı.

LeEco Amerika Pazarında

19 Ekim tarihinde Amerika pazarına giiş yapacak olan Çinli LeEco 3 farklı ürün tanıtacak. Bunlar 2 telefon ve bir de akıllı televizyon olacak. LeEco Le Max 2 ve LeEco Le S3 ile karşımıza çıkacak olan Çinli markanın amiral gemisi Le Max 2 oluyor.

İlginizi Çekebilir: 165 Dolarlık Coolpad Note 5 Satışa Sunuldu

LeEco Le Max 2 Teknik Özellikler ve Fiyatı

Snapdragon 820 yonga seti, 6 GB RAM, 3100 mAh pil gücü ile gelecek olan yeni nesil amiral gemisinin 21 megapiksel arka kamerası olacağını belirtelim. Bir hata mıdır bilinmez ama LeEco‘nun ana sayfasında telefonlar ve OLED TV‘nin göründüğünü hatırlatalım. LeEco Le Max 2 fiyatı ise 349 dolar olacak.

lemax2

LeEco Le S3 Teknik Özellikler ve Fiyatı

LeEco Le S3 ise 5,5 inç Full HD ekran, Snapdragon 652 yonga seti, 3 GB RAM, 3000 mAh pil gücü, 16 megapiksel 4K çekim modu, gelişmiş parmak izi okuma sensörü ile karşımıza çıkıyor. Bu noktada LeEco Le S3‘ün fiyatının ise 249 dolar olduğunu da belirtelim.

les3

Bi diğer tanıtılacak ürün ise OLED TV oluyor. Bu noktada LeEco nasıl bir üretim süreci ile bu televizyonu hazırlıyor bunun detaylarını kısa süre içinde öğreneceğiz diye düşünüyoruz. Avrupa pazarından sonra Amerika pazarına giriş yapan firma ülkemiz pazarına giriş yapar mı bunu bekleyip göreceğiz. 4 farklı TV ile karşımıza çıkacak olan LeEco’nun başarılı olup olamayacağını ise zaman içinde göreceğiz; ama ortada bir gerçek var ki bu tasarım ve bu fiyatlarla Güney Koreliler artık yalnız değil…

leeco-tv-teknoburada-net

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu