Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Kullanıcıların En Çok Memnun Olduğu Android Telefonlar Açıklandı

AnTuTu, en güçlü telefonların ardından bu defa memnuniyet oranı yüksek telefonları açıkladı. İşte kullanıcıların en çok memnun olduğu Android telefonlar.

Popüler karşılaştırma ekibi AnTuTu Android işletim sistemiyle çalışan telefonların kullanıcı memnuniyet oranlarını yayınladı. Kullanıcıların En Çok Memnun Olduğu Android Telefonlar listesinde Mart 2023 sonunda ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Sıralamada birinci sırada yine Samsung Galaxy S23 Ultra yer aldı. Akıllı telefon %95,4 oranında bir memnuniyet oranına sahip. İkinci sırada ise %95,35 ile iQOO 12 Pro yer alıyor. Listenin üçüncü sırasında ise sürpriz bir model olan Honor X50 GT‘yi görüyoruz. AnTuTu, bu model için şu değerlendirmede bulunuyor:

“Üçüncü sırada yer alan Honor X50 GT, Honor’un bu yıl Ocak ayında piyasaya sürdüğü nispeten yeni bir ürün, kağıt üzerindeki parametreleri etkileyici değil, ancak incelemeleri beklenmedik derecede iyi, bu da onu kara bir at haline getiriyor.”

Kullanıcıların Honor X50 GT hakkında en çok sevdiği şey, iyi sıcaklık kontrolü ve büyük kapasiteli pilidir. Ayrıca Honor X50 GT’nin başlangıç ​​fiyatı, telefonu diğer modellere göre daha ucuz kulıyor. Xiaomi’nin çiçeği burnunda amiral gemisi telefonu Xiaomi 14 Ultra ise şubat ayında üçüncü sırada yer alırken, mart ayındaki listeye giremedi.

İşte Kullanıcıların Memnun Olduğu Android Telefonlar

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
1
+1
1

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu