Akıllı TelefonAppleGeneliOS

JetWhite iPhone 7 Plus mı geliyor?

Apple‘ın renk konusunda en agresif firma olduğunu söylemek sanırız yanlış olmayacaktır. Hayatımıza Gold ve Rose Gold seçeneklerini sunan Apple bu yıl iPhone 7 ile birlikte tanıttığı JetBlack seçeneği ile birçok kişinin beğenisini kazandı. Bugün ise ortaya çıkan bir görüntü JetWhite iPhone 7 Plus ile ilgili ve bu görsel kafalarda soru işareti yarattı. JetBlack üretim süreci oldukça zor bir şekilde ilerliyor ve alan kişiler de telefonun oldukça çabuk çizilebildiğini bildiriyorlar.

https://youtube.com/watch?v=sbios0u2Px8

Otaya çıkan bir videoda JetWhite iPhone 7 ve iPhone 7 Plus görünüyor. Bunun bir kandırmaca olduğununu düşünüyoruz zira telefonların kaplama kapakları ile bu tarz işlemler ülkemizde de oldukça sık bir şekilde yapılıyor. Apple’ın 5 ana renginde başka bir renk ortaya koyacağını düşünmesek de JetWhite seçeneğinin özellikle çizilmelere karşı ciddi bir mukavemete göstereceğine inancımız da tam. Bakalım Apple 2017 yılı içinde pazara sunacağı 10. yıl iPhone’larda bu rengi kullanacak mı?

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu