Akıllı TelefonAndroidGenelTeknolojiVideo İncelemeler

İşte Karşınızda iPhone 7 Video İnceleme

Apple’ın yeni nesil telefonu iPhone 7 Video İnceleme ile görüntülendi. Apple’ın yeni nesil telefonu iPhone 7’nin video görüntüsünü sizlerle paylaşıyoruz.

Akıllı telefon pazarında “sızdırma” haberlere oldukça fazla rastlıyoruz. Bu haberler gerçekten de sızdırma da olabiliyor ama birçoğunun da firmalar tarafından yaptırıldığını düşünüyoruz. Bir firma kendi telefonundan bahsedilmesi için bu tarz spoiler dediğimiz ön bilgileri ya da görüntüleri belli kişilere vererek hem onların sızdırdıklarının doğru olduğu imajını veriyor hem de kendi telefonlarından bahsedilmesini sağlıyorlar. Buna en çok maruz aklan firmaların başında ise sanırız Apple geliyor. Üretimini 1 milyon kişinin çalıştığı Foxconn’a yaptıran Apple’ın gizliliğe oldukça önem verdiğini biliyoruz ama sızdırma haberler bu yıl da iPhone 7 ile ilgili başladı bile. Bugün ise Foxconn‘da çalıştığını düşündüğümüz birisi 7 saniyelik iPhone 7 Video İnceleme ile karşımıza çıkıyor.

iPhone 7 teknoburada

Telefonun arka paneli sızdırıldıktan sonra şimdi de 7 saniyelik bir videosu paylaşıldı. Kısa süreyle gördüğümüz yeni nesil iPhone’nun Eylül ayından evvel tüm özelliklerini ve tasarımını yakından inceleyeceğiz gibi geliyor…

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu