Akıllı TelefonAndroidHuawei

İşte Huawei Mate 9 ile çekilen ilk fotoğraflar

Huawei’in saatler sonra duyuracağı Mate 9 modelinin çift arka kamerasından yansıyan ilk fotoğraflar, Çin’in popüler sosyal medya platformu Weibo aracılığıyla yayınlandı.

Huawei Mate 9’un arka bölümünde iki kamera sensörü yer alacak. Huawei yeni nesil akıllı telefonda, fotoğrafçılık sektörünün gelişmesinde önemli katkıları olan Leica ile bir kez daha işbirliğine gidiyor.

Telefonun arka bölümünde 20 ve 12 megapiksellik kameralar yer alıyor. P9 ve P9 Plus modellerinde her iki kamera 12 megapiksel iken, Huawei ana kameradaki çözünürlük miktarını yeni nesil Mate serisi telefonla birlikte 20 megapiksele yükseltiyor. Derinlik sağlayan siyah-beyaz sensör ise bir kez daha 12 megapiksel çözünürlükte karşımıza çıkacak.

Alt bölümdeki fotoğraflara göz attığınızda Mate 9’un kamera noktasında başarılı işler gerçekleştirdiğini siz de göreceksiniz. Fotoğraflar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

huawei-mate-9-huawei-mate-9-mate-9-arka-kamera-mate-9-cift-kamera-mate-9-fotograf-ornekleri-leica-huawei-mate-9-kamera

234Mate 96

>> İlginizi çekebilir; Android, iOS ile aradaki farkı açıyor

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu