Genel

THY, İstanbul Havalimanı’ndaki 56 Seferini İptal Etti! İşte İptal Olan Uçuşlar

Türk Hava Yolları, kötü hava koşulları nedeniyle bugünkü 56 seferin iptal edildiğini açıkladı. İşte ayrıntılar...

28 Kasım 2023 16:57

Soğuk hava ve fırtına neredeyse tüm ülkeyi etkisi altına almış durumunda. Özellikle de kıyı şeritlerini olumsuz etkileyen bu durum, kara ve hava trafiğinde de aksamalara neden oluyor. Son olarak Türk Hava Yolları (THY), kötü hava koşulları nedeniyle bugünkü 56 seferin iptal edildiğini açıkladı.

İstanbul’da Beklenen Fırtına Nedeniyle Türk Hava Yolları 56 Seferi İptal Etti

İstanbul’da bu akşam beklenen kuvvetli fırtına nedeniyle Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı’ndan yapılması planlanan toplam 56 seferi iptal ettiği duyurdu. THY Basın Müşaviri Yahya Üstün’ün konuya dair sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

THY

“Değerli misafirlerimiz; 28.11.2023 (Bugün) tarihinde Madkom (Meteorolojik Acil Durum Komitesi) kararı uyarınca, İstanbul Havalimanı kalkışlı/varışlı seferlerimizde hava muhalefeti nedeniyle iptaller yapılmıştır. İstanbul Havalimanı’nda 28 Kasım tarihli toplam 56 seferimiz iptal edilmiştir. Uçuşunuzla ilgili güncel bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.”

Eğer sizin de bugün İstanbul Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları ile uçuşunuz varsa buraya tıklayarak iptal olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Oğuz Çakır

Uzun süredir çeşitli platformlarda devam eden teknoloji editörü kariyerime TeknoBurada.Net'te Yazı İşleri Müdürü olarak devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu