iQOO 11 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı!

iQOO’nun yeni canavarı iQOO 11 Pro tanıtılmadan günler önce Geekbench performans testinde özellikleri ile ortaya çıktı.

iQOO’nun 2 Aralık’ta tanıtacağı yeni canavarı iQOO 11 Pro bugün Geekbench’te görüldü. Performans testinde I2212 model numarasıyla listelenilen bu telefonun özellikleri de etkinlikte önce sızmış oldu. Vivo’nun alt markası, Pro varyantının da etiketlenip etiketlenmeyeceğini açıkça açıklamadı.

Geekbench veritabanına göre iQOO 11 Pro, ‘kalama’ kod adlı bir anakartla listeleniyor. Qualcomm’un yakın zamanda duyurduğu amiral gemisi Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti karşılık geliyor. Liste, yerleşik 16GB RAM’i ortaya koyuyor. Yazılım açısından, cihaz kutudan çıkar çıkmaz Android 13 işletim sisteminde çalışacak. iQOO 11 Pro, tek çekirdekte 1.466 puan ve çok çekirdek testinde 4.686 puan almayı başarıyor.

Bunun dışında Geekbench listesi, iQOO 11 Pro hakkında herhangi bir ek bilgi ortaya koymuyor. Aynı model numarasına sahip gelecek teklif, bu ayın başlarında Bureau of Indian Standards (BIS) web sitesinde yayınlandı.

iQOO 11’e gelince, teaser büyük bir dikdörtgen kamera modülünü ve BMW M Motorsport’un tasarımından ilham alan dikey kırmızı, siyah ve mavi renkli şeritleri ortaya koyuyor. Kamera adasında, X90 serisinde piyasaya sürülen V2 çipinin varlığını onaylayan V2 metni bulunuyor. Cihaz ayrıca suni deri arka kapağa sahip olacak.

iQOO 11 Pro

Sızıntılar, iQOO 11 serisinin 2K çözünürlük ve 144Hz yenileme hızına sahip 6.78 inç E6 AMOLED ekranla gelebileceğini gösteriyor. Normal modelin 120W hızlı şarjlı 5.000mAh batarya ile destekleneceği bildirilirken, Pro varyantının 200W şarjlı 4.700mAh hücre ile destekleneceği bildiriliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu