iPhone SE 4’ün Görüntüleri Yayınlandı

Apple'ın bir süredir iPhone SE 4 modeli üzerinde çalıştığı söyleniyor ve telefonun şimdi konsept görüntüleri ortaya çıktı.

Apple yaklaşmakta olan iPhone SE 4 ile ilgili herhangi bir resmi ayrıntıyı açıklamadı ancak daha önce bazı haberlere konu olan akıllı telefon konsept görüntüleri oluşturuldu. Konsept görseller AppleTrack ve @concept_central işbirliğiyle paylaşıldı.

Yakın tarihli bir raporda, iPhone SE 4’ün iPhone 14‘e benzer bir tasarıma sahip olduğuna dair bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre cihaz, Face ID teknolojisi için büyük bir çentik içerecek ve bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip olacak. iPhone SE 4 işte bu veriler ışığında oluşturuldu.

İşte iPhone SE 4 Görüntüleri

Görsellere bakıldığında iPhone SE 4’ün ön kısmı, düz kenarları ve yuvarlatılmış köşeleriyle iPhone 14 ile aynı görünüyor. Bu modelin 6,1 inç OLED ekrana sahip olacağı bildiriliyor ancak 120Hz ProMotion teknolojisini destekleyip desteklemediği belli değil; ki büyük olasıklıkla desteklemeyecek. Apple, son iPhone’larında büyük çentikten uzaklaşırken, markanın daha uygun fiyatlı bir teklifi olan SE modellerinin şimdilik bu tasarımı koruması bekleniyor.

iPhone SE 4 görüntüleri

Bu arada arka tarafta tek bir kamera sensörü yer alıyor. Bu kameranın 48 megapiksel çözünürlüğünde olması bekleniyor. Dikkate değer bir diğer tasarım öğesi de alt kısımdaki USB Type-C bağlantı noktasıdır ve bu da telefonu iPhone 15 serisiyle uyumlu hale getiriyor. iPhone SE 4’ün 2024 sonlarında veya 2025 başlarında piyasaya çıkacağı söyleniyor. 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu