Akıllı TelefonAppleGenelTeknoloji

iPhone 7s, iPhone kullanıcılarını üzebilir!

Apple haberlerinde güvenilir bir kaynak olan Japon menşeli macotakara sitesi Eylül 2017’de tanıtılacak iPhone 7s ve 7s Plus cephesinden ilk bilgileri aktardı. Sitenin Tayvan’da bazı tedarikçilere dayandırdığı habere göre iPhone 7s serisi tasarım tarafında iPhone 7’nin devam modelleri olacak. Eğer Apple tasarım tarafında radikal bir değişim sunmazsa iPhone 6’dan beri başka bir ifadeyle dört yıl aynı tasarım dilini kullanmış olacak. Telefonlar bir kez daha tamamı metalden oluşan bir kasaya sahip olacak.

iPhone 7s

Sevindirici olan taraf ise 2017 yılında tanıtılacak iPhone’larla birlikte yeni bir renk seçeneği karşımıza çıkacak. iPhone 7 modellerinde mat siyah ve simsiyah renkleri kullanıcıların beğenisine sunan Apple, 7s modelinde ise renk seçeneklerine kırmızıyı da ekleyecek.

Kablosuz şarj özelliği de yine yeni iPhone’larda yer almayacak. Donanım tarafında ise her zaman s serisinde gördüğümüz geliştirmeleri iPhone 7s modellerinde de göreceğiz.

>> İlginizi çekebilir; Instagram yeni özelliklere kavuştu!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu