GeneliOSTeknoloji

iPhone 7 Yine Ortaya Çıktı

Apple’ın yeni telefonu iPhone 7 Eylül ayında tanıtılacak. Bu tanıtım öncesinde telefona ait olduğu iddia edilen yepyeni görüntüler ortaya çıktı.

Apple‘ın iPhone 6S macerası 2016 2. çeyrek sonuçlarından sonra detaylanacak diye düşünüyoruz. Zira Apple‘a yakın kaynaklar firmanın iPhone 6S satışlarından ilk çeyrek sonrası memnun olmadığını ve bundan dolayı da iPhone SE kurşununun acil bir şekilde kullanıldığını belirtiyorlar. Söylenene göre Apple zaten uzun zamandır güçlü ve küçük ekranlı bir iPhone yapma hayalini kuruyordu. iPhone 6S‘in satışları ve şirketin 2008’den beri ilk kez “En Değerli Şirketler” sıralamasında ikinciliğe düşmesi bu süreci hızlandırdı. Şimdi Apple tüm her şeyi iPhone 7 lansmanına bağlamış durumda.

iPhone 7 teknoburada

Yayınlanan görselde iPhone 7‘nin kamera lensinin yanında bir boşluk görünüyor. Bunun ya renk spektrum sensörü ya da 2 megapiksel değerinde ve sadece alan derinliği yapan 2. bir kamera olacağını düşünüyoruz. Bakalım Apple bize neler sunacak?

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu