Akıllı TelefonApple

iPhone 7’ye Şok Fiyat

Bugüne kadar yapmış olduğu kampanyalar ile oyun ve teknoloji meraklıların beğenisi toplayan BİM iPhone 7 kampanyası ile  gündemine oturmayı başardı.

Firmanın daha önce düzenlemiş olduğu Playstation, Star Wars ve DC Comics kampanyalarından sonra son dönemlerin en popüler telefonları arasında yer alan ve kamerası ile 2016’ya damgasını vuran iPhone 7 kampanyası oldukça şaşırtıcı oldu. Apple mağaza satış fiyatından daha uygun bir rakamla satışa çıkacak olan iPhone 7 32 GB modeli 18 Kasım’da mağazalarda yerini alacak. 2.999 TL satış fiyatı belirlenen cihazın satış fiyatı Apple fiyatından yaklaşık olarak 250 TL daha ucuz.

iphone-7-2

 

Garanti Soru İşareti

Apple satış mağazasından sonra garanti ile ilgili soru işaretlerinin oluşmaya başlaması aynı durumun BİM için de sorulmasını sağladı. İthalatçı garantisi ve firma garantisi arasında Apple’ın oldukça ciddi farklılıkları olabiliyor. Firmanın kendi garantisi ile satılan ürünlerin garanti süreci oldukça yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyor. Hızlı geri dönüşler ve çözümler sunan Apple kullanıcıları ile kurduğu sadakat ilişkisinin büyük bir kısmını satış sonrası destek ile sağlıyor. Şimdilerde Bim’de uygun fiyatlı satışa çıkacak iPhone 7 32 GB modelin garanti kapsamı ise oldukça merak ediliyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu