Akıllı TelefonGeneliOS

iPhone 7 Plus Çift Kamera ile Gelmeyebilir

iPhone 7 cephesinden bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak iPhone 7 Plus modelinde yer alacak çift kameraya ilişkin önemli gelişmeler yaşanıyor.

iPhone 7 Plus ya da Pro olarak isimlendirilecek bir sonraki büyük ekranlı iPhone’un çift kamera donanımına sahip olacağı uzun bir süredir dillendiriliyor. Hatta çift kameraya sahip Plus modeline ait görseller internete sızarken, telefona ait şimdiden satışa sunulan kılıflarda da çift kamera kullanımı net bir şekilde görülmüştü.

iPhone 7 Plus ve Çift Kamera

Son gelişmeler ise telefonda çift kameranın yer almayacağını bildiriyor. Bir Foxconn çalışanı tarafından sızdırılan bilgilere göre Apple teknik bazı zorluklar nedeniyle Plus modelde çift kamera kullanımını askıya almış durumda.

iPhone 7 Plus

Teknik zorluklar derken ne denmek istediği tam olarak bilinmiyor, fakat tedarikçiler noktasında bazı sıkıntılar yaşanmış olabilir.

Eylül ayından tanıtılacak iPhone 7 ailesi için dedikodu değirmeni uzun bir süre daha dönmeye devam edecek. Dolayısıyla çift kamera modülünün Plus modelinde kullanılıp kullanılmayacağı önümüzdeki günlerde gerçekleşecek sızıntılar eşliğinde netlik kazanacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu