Akıllı TelefonGeneliOS

iPhone 7 Yeni Renk Seçeneği Yolda

Apple merakla beklenen telefonu iPhone 7 yeni renk seçeneği hazırlıyor. Apple ayrıca mevcut renklerden birini artık sonlandıracak.

iPhone 7 cephesinden sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Bu defa telefonda karşımıza çıkacak renk seçeneklerine ilişkin bilgilerle karşınızdayız. Gelen bilgilere göre iPhone 7 Yeni Renk seçeneği ile karşımıza çıkacak.

iPhone 6s Plus modelinde gül altın rengini kullanıcıların beğenisine sunan Apple, bu defa iPhone 7 yeni renk seçeneğini karşımıza çıkaracak. Uzak Doğu kaynaklı sızıntılar Apple’ın yeni nesil iPhone’lar için koyu mavi rengi hazırladığını gösteriyor.

iPhone 7

Söz konusu renk seçeneği özellikle koyu renk seven kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor. Apple koy renklerden son olarak iPhone 5’te kurşun rengine yer vermişti.

iPhone 7 Renk Seçenekleri

Apple yeni iPhone’larda  her ne kadar koyu mavi renge yer verecek olsa da, renk seçenekleri dördü geçmeyecek. Cupertino merkezli teknoloji devi bu defa mevcut renklerden uzay grisini rafa kaldıracak. Uzay grisi ve gümüş rengin benzerliği dikkate alındığında Apple’ın bu hamlesi olağan karşılanabilir.

Apple’ın iPhone 7’de sunacağı renk seçenekleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

>> İlginizi çekebilir; iPhone 7 Konsept Görüntüleri Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu