Akıllı TelefonAppleGenel

iPhone 7 arabayı yaktı!

Samsung cephesinden gelen patlama haberlerinden sonra, Apple cephesinden de patlama haberleri birbir gelmeye başladı. Note 7′nin patlamasından sonra kullanıcıların iPhone 7‘ye yönelmesi en çok Apple‘ın işine yaramıştı. Fakat son yaşanan olaylar kullanıcıların hangi markaya güvenebileceklerini tartışmasını da beraberinde getiriyor.

Mat Jones adlı kullanıcının başına gelen talihsiz olay sonucu aracı yandı. Olay, Jones’ın sörf dersi almak için sahile arabasını park etti. Sörf malzemelerini aldıktan sonra, giysilerini ve telefonunu aracın içine bırakarak derse giden Mat Jones geri döndüğü zaman gördüğü manzara sonucu resmen şoka uğradı. Aracının yanına gittiğinde elbiselerinin yanmaya başladığını gören Mat Jones, talihsiz olayın aracın içinde bıraktığı iPhone 7‘nin sebep olduğunu belirtti.

iPhone
iPhone

Bu olaydan sonra araştırma başlatan Apple, Mat Jones’ın başına gelen olayın Note 7‘de ki gibi kronik bir sorundan mı yoksa başka nedenlerden dolayı mı yangının çıktığını anlayabilmek için araştırma çalışmalarını başlatmış durumda.

Bakalım bu süreç nasıl sonlanacak?

Galaxy Note 7 kullanıcılarına yeni teklifler yolda!
galaxy-s8
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu