Akıllı TelefonAppleGüncel Teknoloji HaberleriiPhone

iPhone 16 ve 16 Plus, Yedi Renkle Geliyor

Yeni bir rapora göre iPhone 16 ve 16 Plus modellerinde iki yeni renk seçeneği olacak. Bununla birlikte renkler yediye çıkacak.

Son söylentiler doğruysa, iPhone 16 ve 16 Plus modelleri renk seçenekleri noktasında bekleyenlerin kafasını karıştırabilir. Güvenilir bir kaynak olan Fix Focus Digital’in Weibo’daki gönderisine göre AppleiPhone 16  serisine iki yeni renk seçeneği ekleyerek seçenekleri yediye çıkarabilir.

iPhone 16 ve 16 Plus Modellerinde Renkler Belli Oldu

Şu anda iPhone 15 serisinde mavi, pembe, sarı, yeşil ve siyah renk seçenekleriyle sunulmakta. iPhone 16 serisinde bunlara beyaz ve mor dahil edilecek. Bu bilgiyi temel olarak Apple Hub sayfası Twitter / X üzerinden renk seçeneklerini gösteren bir render hazırladı. 

Standart modelleri bir kenara koyacak olursak, iPhone 16 Pro serisininde de bazı renk değişiklik yaşanabilir. Uzay siyahı, beyaz, gri ve gül pembesi Pro modelleri için söylentilere konu renkler. 

Bazı telefon kullanıcıları renk seçeneklerini önemsemeyebilir ve bunun yerine telefonlarını bir kılıfla kapatmayı tercih etse de renk şeması yine de telefonun genel görünümünü etkilemekte. Sonuçta bazı kılıflar telefonların tasarımını tam olarak gizlemiyor ve sınırlı da olsa bazıları telefonları kılıfsız kullanıyor.

iPhone 16 serisi bu yıl eylül ayında tanıtılacak. Daha gelişmiş yapay zeka özellikleriyle donatılacak olan seride gelişmiş işlemci, kameralar ve pil ömrü sunulması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu