Akıllı TelefonAppleiOSiPhone

iPhone 16 Pro Renk Seçenekleri Sızdırıldı

Çıkışına aylar olmasına rağmen iPhone 16 serisi hakkında sızıntılar devam ediyor. Bu defa iPhone 16 Pro renk seçenekleri karşınızda.

Bir sonraki iPhone’ların yani iPhone 16 serisinin piyasaya sürülmesine hala birkaç ay var. Ancak söylenti değirmeni uzun bir süredir iPhone 16 serisi hakkında yeni gelişmeler aktarmakta. Yeni bir rapora göre iPhone 16 Pro serisi yeni renklere sahip olacak. İddiya göre küçük ekranlı Pro model, “Titanyum Grisi” ve “Çöl Titanyumu” renklerde çıkış yapar.  Bu bilgi Apple sızıntılarını aktaran Majin Bu’nun sosyal medya hesabından paylaşıldı. 

iPhone 16 Pro Yeni Renk Seçenekleri: ‘Çöl Titanyum’ ve ‘Titanyum Gri’

Yeni “Çöl Titanyum” renginin iPhone 14 Pro’nun altın renginin daha derin, daha yoğun bir versiyonu olduğu söylenirken, “Titanyum Gri”nin ise iPhone 6’nın uzay grisini hatırlatabileceği söyleniyor. “Çöl Titanyum” oldukça benzersiz ve çarpıcı bir renge benziyor ve eğer bu iddialar doğruysa en fazla ilgi bu renk seçeneğine gösterilebilir.

Daha önce iPhone 16 serisinin farklı segmentlere hitap edecek beş farklı model olacağı belirtildi. Seride iPhone 16 SE, 16 Plus SE, iPhone 16, 16 Prove16 Pro Max yer alıyor. Uzun zamandır ilk kez, iPhone SE ürün serisinin daha geniş iPhone 16 serisiyle birleşmesini merakla bekliyoruz. Bu gelişme aynı zamanda Apple’ın tüketicilere farklı fiyat noktalarında daha fazla seçenek sunacağının sinyalini veriyor.

iPhone 16 serisi, Eylül 2024’te tanıtılacak ve daha önce de söylediğimiz gibi önümüzde çok uzun bir süre var. Bu süre zarfından en çok merak edilen tasarım detaylarına ilişkin pek çok sızıntı gerçekleşecektir.

Öte yandan Webrazzi‘nin haberine göre iPhone 16 serisi yeni Neural Engine ile ultra hızlı bir yapay zeka performansı sunabilir. Apple, A17 Pro’nun Neural Engine’inin A16’nın Neural Engine’inden iki kat daha hızlı olduğunu ve saniyede 35 trilyona kadar işlem yapabildiğini söylüyor. Yani bu da yeni dönemde, yapay zeka anlamında Apple için çok daha hızlı bir işleyişin yaşanabileceğini gösteriyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu