Akıllı TelefonAppleCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriiPhoneTeknoloji

iPhone 16 Plus Renk Seçenekleriyle Seçimi Zorlaştıracak

Ortaya çıkan son söylentilere göre iPhone 16 Plus modelinde 7 renk seçeneği, satın alanların seçimini oldukça zorlaştıracak.

Apple, iPhone 15 Plus modelini mavi, pembe, sarı, yeşil ve siyah olmak üzere 5 renk seçeneğiyle tanıtmıştı. Geniş renk seçeneklerine sahip bu modelin yerini şimdi iPhone 16 serisi alacak. Son söylentilere göre iPhone 16 Plus modelinde renk çeşitliliği artıyor. 16 Plus modeli önceki modele 2 renk daha eklenerek toplam 7 renk ile gelecek. Beyaz ve mor rengi eklenecek.

iPhone 16 Plus Modeline Mor ve Beyaz Rengi Eklenerek 7 Renk ile Satışa Sunulacak

Sızıntı sahibi olarak X üzerinde Apple Hub hesabı, bu renklerin sadece 16 Plus modeline mi yoksa düz modele de mi sunulacağını belirtmedi. Öte yandan daha önceki sızıntılarda 16 Pro modellerinde de Uzay Siyahı, Beyaz, Gri ve Rose olarak farklı renklerle geleceği söylenmişti.

Bazı kullanıcılara göre telefonlarda renk seçeneği pek önemli olmuyor. Telefonları kılıf ile kullandıkları için renk genelde görünmüyor. Apple, iPhone 16 serisinin neredeyse tamamında farklık renk seçenekleriyle farklı marklara kıyasla bir adım önde olması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Başa dön tuşu