iPhone 15 serisinin kılıfları lansman öncesinde ortaya çıktı: Tasarımı da doğruladı

Apple’ın iPhone 15 serisini tanıtmasına artık sayılı günler kaldı. Dev etkinlik öncesi iPhone 15 ailesine ait kılıflar, canlı görüntüsüyle sızdırıldı.

Merakla beklenen iPhone 15 serisi için geri sayım resmen başladı. Teknoloji devi Apple, 12 Eylül’de gerçekleştireceği Wonderlust etkinliğinde yeni nesil iPhone’ları tanıtacak.

Bugüne kadar sızıntılarıyla internette defalarca kez sızdırılan iPhone 15 serisi, tanıtımına az bir süre kala bu kez de kılıflarıyla gün yüzüne çıktı.

iPhone 15’in tasarımı doğrulandı

iPhone 14’ten çok da farklı gelmeyeceği iddia edilen iPhone 15 serisi, ortaya çıkan kılıflara da baktığımızda iddiaları doğruluyor.

Zira sızdırılan kılıf görüntüleri, iPhone 15’in de tıpkı iPhone 14 gibi ekran ve kamera tasarımını koruyacağını ortaya koyuyor. Nitekim daha önceki CAD ve render görüntüleri de bunu açıkça gözler önüne sermişti.

Sızdırılan kılıflara döndüğümüzde bu görüntüler, Twitter, yeni adıyla X’te ortaya çıktı. Deri kılıfın yerini alacak FineWoven Case kılıflar ilk kez bu kadar net görüntülendi.

Başka bir sızıntıda ise iPhone 15 Pro Max’in kasasını gösteren kılıf da internete düştü. Hatta Spigen’e ait olduğu iddia edilen kılıf 17 dolarlık bir fiyattan satılıyor.

Apple, yeni nesil iPhone 15 serisini 12 Eylül’de resmi olarak tanıtacak. Ortaya çıkan görüntülere baktığımızda yeniliklerin büyük çoğunluğu yazılımsal tarafta gerçekleşebilir. Elbette, Type-C şarj standardına geçiş yapılacağı da yine iPhone 15’i diğerlerinden ayıran bir başka unsur olacak.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu