Akıllı TelefonGenelGoogleiOSiPad

iPad Mini ve Google Pixel 6a Bu Haftanın Favorileri Oldu!

Amazon’da büyük indirim alan iPad Mini ve Google Pixel 6a bu haftanın en popüler ürünleri oldu. Sosyal medyada da büyük ilgi var.

iPad Mini son zamanların en büyük indirimini aldı. Wi-Fi ile 64 GB konfigürasyonunda Amazon’da tüm zamanların en düşük seviyesi olan 399,99$ oldu. Ürüne 100$ indirim geldi. Yenilenen tablet, esasen iPad Air’in küçük boyutlu bir versiyonudur. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Google Pixel 6a da bu hafta çok sattı. Çünkü Pixel 6a da önemli bir miktarda indirim aldı. Amazon, Target ve Best Buy’da tüm zamanların en düşük seviyesi olan 299$ satın alabilirsiniz.

2021 Mini bir USB-C bağlantı noktasına, hızlı bir A15 Bionic çipe ve ikinci nesil Apple Pencil ile uyumluluğa sahiptir. Apple’ın yenilenen iPad Mini’si, ana ekran düğmesini kaldırıyor. Uçtan uca daha büyük bir ekranı tercih ediyor. Ayrıca daha hızlı bir işlemci, USB-C desteği ve Touch ID sensörü var. Üste monte edilmiş bir güç düğmesi de mevcuttur.

Pixel 6Aa ise diğer Pixel modellerine nispeten küçük bir 6,1 inçlik OLED ekrana sahiptir. ancak iyi bir kamera ve pil ömrü ile mükemmel bir performans sergilediği için büyük rağbet görmektedir.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu