Güncel Teknoloji HaberleriSosyal Medya

Instagram Bookmarks ne işe yarar?

Sosyal medya her geçen gün hayatımızda daha büyük yer kaplıyor. Bu noktada Facebook sanırız en agresif sosyal medya imparatorluğu oluyor. Mark Zuzkerberg‘in dehası ile kurulan Facebook, Instagram‘ı 1 milyar dolara satın aldı ve aldığı 2012 yılından beri bu platformu 4 kat büyüttü. Teknolojinin en büyük satın almalarında birini daha gerçekleştiren Facebook hepimizin severek kullandığı WhatsApp uygulamasını da 19 milyar dolar karşılığında bünyesine kattı. Her yıl daha fazla büyüyen sosyal medya dünyası farklı güncellemeler ile yoluna devam ediyor. Amerika’da canlı yayın özelliğine kavuşan Facebook yeni güncellemesi Instagram Bookmarks ile kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Instagram Bookmarks Nasıl Çalışır?

Öncelikle yapılan güncelleme ile fotoğrafların altına bir Bookmark işareti ekleniyor. Türkiye’nin en güzel ve en değerli iş kadınlarından Ayşe Küçüroğlu‘nun fotoğrafını şimdi kendi Instagram Bookmarks sekmemize ekleyelim. Bunun için fotoğrafın altında bulunan Bookmark işaretine tıklıyoruz ve Bookmark logosu siyah oluyor.

Instagram Bookmarks
Instagram Bookmarks

Daha sonra en altta sağda bulunan adam işaretine tıklıyor ve kendi hesabımıza giriş yapıyoruz. Okla gösterdiğimiz yere Bookmark işaretinin geldiğini göreceksiniz. Oraya tıkladığınız zaman kaydettiğiniz içeriklere ulaşabileceksiniz. Bu gerçekten de çok ama çok beğendiğimiz bir özellik oldu; zira birçok fotoğraf ve videoyu kaydederek daha sonra bakmak ya da birine göstermek istiyorduk. Siz bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ayşe Küçüroğlu Instagram Hesabına buradan ulaşabilir ve kendisini takip edebilirsiniz…

15577751_10154856598749413_850973220_n

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu