Güncel Teknoloji HaberleriInfinixKatlanabilir TelefonlarTeknoloji

Infinix Zero Flip Detaylarıyla FCC Sertifikasında Ortaya Çıktı

Katlanabilir telefon piyasasında işler kızışıyor. Infinix Zero Flip tasarım ve özellikleriyle FCC sertifikasında görüldü.

Katlanabilir telefon pazarı giderek büyüyor. Apple hariç neredeyse tüm markalar katlanabilir model tanıttı. Pazarın fiyat performans markası Infinix, Zero Flip adında dikey katlanabilir model üzerinde uzun süredir çalışmalarını sürdürüyor. IMEI veritabanında X6962 model numarasıyla görüntülenen cihaz şimdide FCC sertifika sürecinde ortaya çıktı. Cihazın temel özellikleri ve tasarımı gözler önüne serildi. İşte detaylar…

Infinix Zero Flip Çift Kamera Kurulumuyla Gelecek

Büyük kare şeklide kapak ekranına ve dikey konumlanan çift arka kamera kurulumuna sahip Zero Flip, kardeşi Phantoım V2 Flip’e oldukça benziyor.  8 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip olan Zero Flip, 70W hızlı şarj ile dolacak.

4G ve 5G bantlarının ikisini de destekleyecek cihazda titanyum kasaya sahip olması bekleniyor. Cihaz hakkında bilinenler şimdilik bunlar. Infinix yeni katlanabilir modelini bu ay sonunda ya da önümüzdeki ay tanıtması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu