Indiana Jones 5 Sonunda Geliyor! İşte Vizyon Tarihi

Dünyanın en sevilen film serisinin beşinci filmi Indiana Jones 5, seneler sonra seriyi yeniden hayata getirecek. İşte detaylar.

Ülkemizin sevilen film serileri arasında yer alan Indiana Jones, yıllar sonra geri geliyor. Serinin son ve dördüncü filmi Kristal Kafatası Krallığı tam olarak 2008 yılında piyasaya sürülmüştü. Tam 14 yıl sonra, serinin beşinci filmi için açıklamalar geldi. İşte sonraki Indiana Jones 5 filminin detaylarına göz atalım.

Indiana Jones 5 30 Haziran 2023’te Vizyonda!

1981 yılında Paramount Pictures tarafından üretilen film serisinin ilki Kutsal Hazine Avcıları, görenleri ekrana kitlemişti. Birçok ödüle layık görülen serinin diğer filmleri sırasıyla 1984, 1989 ve 2008 yıllarında gelmişti. Tam 14 yıl sonra serinin beşinci filmi Indiana Jones 5, Disney D23 Expo 2022 etkinliğinde resmi olarak açıklandı.

Filmin şu anda resmi adı veya herhangi bir bilgisi bulunmuyor. Açıklamalara göre filmde Harrison Ford, Mads Mikkelsen, Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook, Shaunette Renée Wilson, Toby Jones ve Antonio Banderas gibi isimler bulunacak.

Başrol Ford, açıklamalarında ünlü kırbacını salladığını ve silahlarını kullandığını belirtti. Ayrıca “Indiana Jones filmleri fantezi, gizem ve sevgiyi aynı anda sunuyor. Anlatacak gerçekten harika bir hikayemiz var” ifadelerinde de bulundu.

Normalde film 2019 yılında ekranlarda yer alacaktı. Ancak COVID-19 pandemisinin patlak vermesi sonucu kendisi gibi birçok yapım da ertelemeye gitmişti. Yine de Indiana Jones 5 projesi iptal edilmedi ve bu filmi 2023 yılının 30 Haziran gününde göreceğiz. Gelişmeler için takipte kalın.

Başa dön tuşu