Huawei Watch GT 3 Serisi Türkiye’de Güncelleme Alıyor

Huawei Watch GT 3 için geçtiğimiz gün Çin’de başlayan Mayıs 2023 güncellemesi şimdi Türkiye ve birçok pazarda kullanıma sunuldu.

Huawei bir yandan Watch 4 serisinin tanıtımlarını sürdürürken, diğer taraftan önceki nesil saatler için güncellemeler dağıtıyor. Huaweiailesi.com sitesinde yer alan habere göre Huawei Watch GT 3 serisi için Mayıs 2023 güncellemesinin dağıtımına başlandı. HarmonyOS 3.0.0.76 sürüm numarasını taşıyan güncelleme yaklaşık 74 MB büyüklüğünde.

Güncelleme değişiklik kaydı şu şekilde:

  • Bu güncelleme ile bazı senaryolarda için sistem kararlığı iyileştirildi
  • Belirli durumlardaki sistem kararlılığı optimize edildi.

Güncellemeyi Huawei Sağlık uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için önce mağazayı ziyaret ederek uygulamayı en son sürüme yükseltebilirsiniz. Güncelleme sırasında saati bağlı tutmayı unutmayın.

Öte yandan Huawei geçtiğimiz günlerde Almanya’da gerçekleştirdiği etkinlikle birlikte Huawei Watch 4 serisini duyurdu. Standart ve Pro şeklinde çıkış yapan saatler 8 Haziran’da ön siparişe açılacak ve 22 Haziran’da raflarda olacak. Saatlerin fiyatları, Huawei Watch 4 Pro titanyum kayış için 699 Euro ve kahverengi deri kayış için 549 Euro şeklinde. Watch 4 ise 449 Euro fiyat etiketi taşıyacak.

Başa dön tuşu