Akıllı TelefonGüncel Teknoloji HaberleriHuawei

Huawei Watch Fit 3 için Kapsamlı Bir Güncelleme Başladı

Kısa süre önce ülkemizde satışa sunulan Huawei Watch Fit 3 için yeni bir güncelleme başladı. Güncellemenin detaylarına göz atalım.

Huawei’in yeni Fit serisi akıllı bilekliği kısa süre önce önce Türkiye pazarına giriş yaptı. Yeni tasarım anlayışıyla artık bir akıllı saat formunda olan Huawei Watch Fit 3 kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşmakta. Watch Fit 3 şimdi yeni bir güncelleme ile gündemde.

HuaweiAilesi sitesinde yer alan habere göre Watch Fit 3 güncellemesi, HarmonyOS 4.2.0.153 sürüm numarasını taşıyor ve 50,84MB büyüklüğünde. Güncelleme kapsamında yer alan gelişmeler ise şunlar:

  • Belirli durumlar için iyileştirilmiş arama deneyimi.
  • Bazı kullanıcı arayüzlerinin görünümü optimize edildi.
  • Belirli durumlar için optimize edilmiş sistem kararlılığı.

Giyilebilir cihazınızı Huawei Healt uygulaması aracılığıyla güncellemeyebilirsiniz.

Huawei Watch Fit 3 Fiyatı ve Başlıca Özellikleri

Huawei Watch Fit 3 şu sıralar ülkemizde 4.499 TL son kullanıcı fiyatıyla listeleniyor. Akıllı bileklik, 1.500 nit’e kadar parlaklığa sahip 1,82 inç AMOLED ekrana sahip. Ekran, 347 PPI piksel yoğunluğunun yanı sıra 60Hz yenileme hızı sunuyor.

Sağlık takibi için saat, kalp atış hızını, SpO2 seviyesini ve solunum hızını izlemeye yönelik sensörlerle birlikte geliyor. Huawei Health yardımcı uygulaması, sağlık verilerinizi günlüğe kaydedecek ve genel kondisyon durumunuzla ilgili ilerleme raporlarının yanı sıra egzersiz önerileri paylaşmakta. Saat ayrıca dahili bir GPS ve tur mesafenizi takip edecek yeni bir Pist Koşu modu ile birlikte gelmekte.

Watch Fit 3, 4GB hafıza ve 400 mAh bataryaya sahip olacak ve düzenli kullanımla 7 güne kadar çalışma süresi sunmakta. Ayrıca, akıllı telefonunuzu çıkarmanıza gerek kalmadan doğrudan akıllı saatiniz üzerinden arama yapmanıza ve aramaları yanıtlamanıza olanak tanıyan Bluetooth arama özelliği de yer almakta.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
2
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu