Huawei Watch Buds Gerçek Oluyor!

Huawei’nin saatin içine kulaklık koyacağı Huawei Watch Buds projesi gerçeğe dönüşüyor. Bu ürün yıla damgasını vurabilir.

Çinli teknoloji devi Huawei, uzun zamandır hakkında yazılıp çizilen ve çok ilginç bir ürün olacak olan Huawei Watch Buds modelinin varlığını doğruladı. Aşağıda paylaşacağımız video, TWS kulaklıklar için bir saklama bölmesi ortaya çıkarmak için kadranın açılabileceğini açıkça gösteriyor.

https://youtu.be/Gfx8Uj_qKnU

Adından da anlaşılacağı gibi, Watch Buds bir akıllı saat ve kulaklıktan oluşacak. HUAWEI, ince bir çerçeveye, dijital tacı ve yumuşak kavisli ekrana sahip Watch Buds için Watch GT 3 serisinin tasarımını kullanmış gibi görünüyor. HUAWEI, akıllı saat ve kulaklıkları arasında benzersiz bir yazılım etkileşimine işaret etti. Muhtemelen bu üründe HarmonyOS 3.0 işletim sistemi yer alacak.

Şimdilik bu yeni ürün hakkında çok az şey biliniyor. Ayrıca HUAWEI, Xiaomi Watch S2’nin piyasaya sürülmesinden bir gün sonra 2 Aralık’ta Watch Buds’ı piyasaya sürmeyi planladı. Eski ÇKP Genel Sekreteri Jiang Zemin’in ölümü, önümüzdeki birkaç gün içinde Çin’deki diğer tüm markaların ürün duyurularının büyük ölçüde iptal edilmesine neden oldu.

Weibo’daki duyuruyla ilgili olarak, Huawei İcra Direktörü ve şirketin Terminal BG CEO’su Richard Yu, yaklaşmakta olan Huawei Watch Buds’ı; “Giyilebilir ürünlerin şekli ve yapısal tasarımında devrim niteliğinde bir atılım, herkesin benzeri görülmemiş ve rahat bir deneyimin tadını çıkarmasını sağlar.” şeklinde yorumluyor.

Bu ürün ilk olarak Çin’de satışa sunulacak. Sonrasında ise Avrupa pazarına gelmesi bekleniyor. Bakalım fiyatı ne kadar olacak? ve ne kadar kullanışlı olacak? Bekleyip göreceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu