Akıllı SaatGüncel Teknoloji HaberleriHuawei

Huawei Watch 4 Serisi İçin Önemli Bir Güncelleme Başladı

Huawei çiçeği burnunda akıllı saatleri Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro için kapsamlı gelişmelerin yer aldığı bir güncelleme başlattı.

Huawei Watch 4 serisi akıllı saatler için bir yazılım güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Yeni güncelleme sadece düzeltmeler ve iyileştirmeler değil, aynı zamanda bir dizi yeni özellik de getiriyor. 

Huawei Watch4 ve Watch4 Pro, HarmonyOS yazılımı sürümü 3.1.0.138 ile oldukça büyük bir güncelleme alıyor. Yeni yazılım etkileyici bir şekilde 1.8 GB’tan daha fazla.

Yeniliklerden biri Sağlık Bakışı işlevidir. Nabız, EKG ve solunum dahil olmak üzere sağlığın ana göstergelerini 60 saniyede ölçmenizi sağlar. Test tamamlandıktan sonra, kullanıcı sonuçların ayrıntılı bir analizini alabiliyor.

Fitness ve sağlık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yeni aktivite halkaları da güncellemeye dahil ediliyor. Huawei TruSleep özelliği sayesinde iyileştirilmiş uyku takibi bunlardan biri. Mevcut eğitimler arasında golf de yerini aldı. Planet Quest saat yüzü optimize edildi (farklı gezegenlerin ve uyduların kombinasyonları), saat yüzleri her gün 12:00 / 00:00’da otomatik olarak yenileriyle değişecek.

Ayrıca ayrı bir eSIM numarası işlevi de ortaya çıktı. Kullanıcılar, doğrudan izleme ekranından arama yapmak ve almak için ayrı bir eSIM numarasına sahip olabilecek.

Huawei Watch 4 Serisi Türkiye’de

Huawei’in yeni nesil akıllı saatleri geçtiğimiz gün itibariyle Türkiye’de ön sipariş almaya başladı. Huawei her zaman olduğu gibi ön siparişe özel promosyonlarına devam ediyor. Fiyatlar ve hediyeler şu şekilde:

Huawei Watch4: 13.449 TL
Huawei Watch4 Pro: 15.499 TL
Huawei Watch4 Pro titanyum: 18.499 TL

Akıllı saatler için ön sipariş verenlere 500 TL indirim kuponu verilecek. Ayrıca satın alanlar FreeBuds 5i kablosuz kulaklığa ücretsiz sahip olacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu