Akıllı TelefonGüncel Teknoloji HaberleriHuaweiTeknoloji

Huawei, Pura 70 Serisiyle Birlikte Türkiye Pazarına Damga Vuracak

Yakın zaman önce tanıtılan Pura 70 ve Nova 12 serisiyle birlikte Huawei, Türkiye pazarında yeniden zirveye oynayacak.

Geçtiğimiz yıl tanıttığı Mate 60 serisiyle başta Çin’de olmak üzere tüm dünyada satış rekorları kıran Huawei, yakın zaman önce Pura 70 ve Nova 12 serisiyle birlikte bu başarısını devam ettirmek istiyor. Nova 12 ve Pura 70 serisiyle Türkiye telefon pazarına güçlü bir giriş yapmak isteyen Huawei, Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao konuyla ilgili açıklamalar yaptı. İşte detaylar…

Huawei, Pura 70 Serisi ve Nova 12 Serisiyle Türkiye Pazarında Fırtınalar Estirecek

Nova 12 serisiyle ülkemizde üç modelle ön satışa başlayan Huawei, performans ve fotoğrafçılığın tanımını değiştirmeye geliyor. Bütçe dostu modeller olacak Nova 12 serisini, amiral gemisi Pura 70 serisi takip edecek. Mayıs ayından itibaren Pura 70 serisi Türkiye topraklarında ön satışa başlayacak. Pura 70, Pura 70 Pro ve Pura 70 Ultra olarak üç modelden oluşan seriyle birlikte estetik tasarım ve üst seviye fotoğrafçılığın sınırları zorlanacak.

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao

Ülkemizdeki telefon satışlarını artırmak isteyen Huawei’nin Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao;

“Giyilebilir teknolojilerde pazara liderlik ettikten sonra, akıllı telefon segmentindeki konumumuzu yeniden kazanmaya kararlıyız. Müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunmaya ve liderliğimizi yeniden tesis etmeye hazırız. Kullanıcılarımızın da Huawei akıllı telefonlarının sunduğu güvenilir, yenilikçi ve ayrıcalıklı deneyimini özlediklerini biliyoruz. Ancak mutlulukla ifade edebilirim ki, yeni nova 12 ve Pura 70 Serisi telefonlarımız ile birlikte artık bu zorlu dönemler geride kaldı” dedi.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
4
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu