Akıllı TelefonGüncel Teknoloji HaberleriHuawei

Huawei Pocket 2 İşte Böyle Görünecek!

Huawei markasının bir sonraki dikey katlanabilir telefonu Pocket 2 modelinin kapak prototipi görüntülendi.

22 Şubat tarihinde Çin’de birçok marka tanıtım yapmaya hazırlanıyor. Xiaomi, 14 Ultra ve Pad 6S Pro modellerini tanıtacak. Huawei ise yeni nesil dikey katlanabilir akıllı telefonu Pocket 2 modelini ve Freelace 2 boyun bantlı kulaklığını tanıtacak. Önceki Pocket modeline benzer tasarım diline sahip sahip Pocket 2 modelinin tasarımı ve renkleri sızdırıldı. Pocket 2’nin sızdırılan görselleri ve teknik özellikleri…

Huawei Pocket 2 Modelinin Arka Paneli Görüntülendi

Bir teknoloji blog yazarı Pocket 2’nin arka kapağının görüntüsünü sızdırdı. Katlanabilir telefon mavi ve yeşil renklerle gelecek. Pocket 2’nin arkasında iki adet dairesel delik olacak. Üst tarafta kamera kurulumu alt tarafta ise ikincil ekran bulunacak.

Pocket 2 modelinin mor versiyonunun deri arka yüzeye, siyah beyaz versiyonlarının ise cam arka yüzeye sahip olacak. Cihazın ayrıca ‘Art’ markalı farklı bir sürümü bulunacak. Cihazın kalbinde Huawei’nin efsane işlemcisi Kirin 9000S yer alacak. 66W hızlı şarjlı 4.520mAh büyüklüğünde batarya paketine yer verilecek. 12 GB RAM, 512 GB depolama alanı ve Harmony OS 4 üçlüsü ile gelecek Pocket 2, uydu bağlantısı yoluyla mesajlaşmayı da destekleyecek.

Tüm bu iddiaların doğruluğunu 2 gün sonra yani 22 Şubat tarihinde göreceğiz. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu