Akıllı TelefonGüncel Teknoloji HaberleriHuawei

Huawei P70 Art Sızdırıldı, İşte Benzersiz Kamera Dizaynı

Huawei P70 serisinin en üst versiyonu sonunda ortaya çıktı. Huawei P70 Art ismiyle çıkış yapacak model sıra dışı bir kamera birimine sahip.

Huawei akıllı telefon yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Şirketin çok yakında P70 serisini görücüye çıkarması bekleniyor. Yaklaşan bu seride Huawei P70, P70 Pro ve P70 Art modelleri yer alacak. Bu modellerin üçü de kısa süre önce yeni bir Kirin işlemciyle birlikte Geekbench kıyaslama uygulamasında test edildi. Son olarak serinin en üst modeli olan P70 Art hakkında yeni bilgiler sızdırıldı. Huawei P70’in sanat versiyonu, serinin önceki modelinde olduğu gibi benzersiz bir kamera dizaynına sahip olacak.

Huawei P70 Art Karşınızda

Güvenilir bir kaynak, yeni görüntüler yayınlayarak Huawei P70 Art’ın kamera modülünün nasıl bir görünüme sahip olacağını ortaya çıkardı. Tasarım, önceki modelin “Ada”sından çok daha farklı olup, benzersiz tasarım anlayışı sunuyor. Üçlü kamera kurulumu, standart ve Pro versiyonlarda görülen üçgen düzeni koruyor.

Huawei P70 Art, geniş diyafram açıklığı ve bir Huawei cihazında bugüne kadarki en büyük sensör olan Sony IMX989 1 inç sensörle çıkış yapacak. Değişken diyafram açıklığı teknolojisi, çeşitli aydınlatma koşullarında ideal görüntü kalitesini akıllıca ayarlayacak. Ek olarak P70 Art, kullanıcıların şebeklerin olmadığı uzak bölgelerde bile dünyanın herhangi bir yerinden iletişim kurmasına olanak tanıyan yeni bir uydu iletişim çözümü sunacak.

Huawei P70 serisinin tamamı 1.5K kavisli ekrana ve Kirin 9000S 5G işlemciye sahip olacak. Bu ayın sonlarında olası bir sürpriz lansman bekleniyor. Daha önceki sızıntılar tanıtımların 2 Nisan’da yapılacağı yönündeydi. Ancak son gelişmelere bakılırsa Huawei P70 serisinin duyurusu nisan sonuna sarktı.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu