Akıllı TelefonAndroidGenelGüncel Teknoloji HaberleriHuaweiKameraTeknoloji

Huawei P40 ve P40 Pro İçin Milat! 26 Mart’ta Geliyor…

Huawei Tüketici İş Grubu CEO’su Richard Yu, Huawei P40 ve P40 Pro’nun önümüzdeki ay 26 Mart’ta tanıtılacağını doğruladı. Etkinlik Paris’te gerçekleşecek.

Huawei‘nin amiral gemileri Huawei P40 ve P40 Pro hakkında zaten çok şey biliyoruz. Özellikle kameralar hakkında şimdiye kadar ortaya çıkan çok sayıda sızıntı sayesinde elimizde yeterince veri var. Ana yenilik, 10x optik zoom’un ilk kez kullanılması olmasıdır. Ek olarak, birincil sensör, 16’sı 1 arada Pixel Binning teknolojisine sahip yepyeni bir Sony sensörü olacak ve gece fotoğraflarını daha da optimum hale getirecek.

"<yoastmark

Geri kalanlara gelince, EMUI 10.1‘in aynı dönemde yeni zirvesine çıkabileceğini de biliyoruz. Çentik yerine, Huawei’nin modellerinde P40 ve P40 Pro da selfie kamerayı barındırmak için delikli bir ekranla donatılacak. Kirin 990 5G‘den gelen klasik donanım yükseltmeleri olacak, ayrıca daha geniş piller ve daha hızlı şarjlarla bekliyoruz.

Şimdiye kadar Huawei P40 ve P40 Pro arasındaki en önemli farkları çok iyi bilmiyorduk. Önceki yıllarda, şirket modellerin farklılıklarıyla çok oynadı, bu yüzden net bir şey yok. 5G‘nin bunlardan biri olacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

TENAA son zamanlarda her iki modelin de 5G bağlantıya sahip olduğunu açıkladı. Her iki cihaz da Çin‘de onaylandığı için bu konuda bir değişiklik olmayacaktır. Birkaç hafta boyunca sızdırılan bilgilere bakılacak olursa, her iki modelin de kamera modüllerinin tam olarak aynı olmayacağını bilmemizi sağlayan resmi görüntüleri var. Ayrıca ekran boyutunda da farklılıklar bekliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu