Huawei MateBook D14 SE Uygun Fiyatıyla Tanıtıldı

Huawei, D serisi bilgisayar ailesini genişletmeye devam ediyor. Seriye son olarak Huawei MateBook D 14 SE modeli dahil edildi.

Huawei, anavatanı Çin’de yeni bir dizüstü bilgisayar piyasaya sürdü. Söz konusu ürünün Huawei MateBook D14 SE (2023) ismiyle çıkış yapıyor. Yeni dizüstü bilgisayarda 14 inç IPS ekranın yanı sıra 13. nesil Intel Core i5 işlemciye sahip. Şimdi detaylara ve akabinde bilgisayarın fiyatına göz atalım.

Huawei MateBook D14 SE Teknik Özellikleri

Huawei‘nin yeni dizüstü bilgisayarı, 1920×1200 çözünürlüğe, 16:10 en-boy oranına, %90 ekran-gövde oranına ve 3,5 mm ekran çerçeve genişliğine sahip 14 inç IPS ekranla geliyor. MateBook D 14 SE ayrıca ekran yansımalarını azaltmak için parlama önleyici mat ekrana sahip. Alman Ren düşük mavi ışık sertifikasının da yer verildiği ekranda titremeleri önlemek için DC karartma teknolojisi kullanılmakta.

İşlemci birimine gelince, MateBook D 14 SE, 13. nesil Intel Core i5 işlemci (i5-13420H) ile donatılmıştır ve 16 GB LPDDR4x bellek sunmak. Wi-Fi 6’yı destekleyen bilgisayarda 65W hızlı şarjlı 56Wh pil yer alıyor.

Dizüstü bilgisayar bir USB-C bağlantı noktası, USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası, HDMI bağlantı noktası, 3,5 mm kulaklık girişi ve USB 2.0 bağlantı noktasıyla birlikte geliyor.

Kulaklıklar, akıllı telefonlar, tabletler, monitörler ve akıllı ekranlarla kesintisiz kablosuz bağlantılara olanak tanıyan çoklu cihaz işbirliği desteği mevcuttur. Dizüstü bilgisayar, kullanıcının bilgisayarından, akıllı telefonundan ve tabletinden metin, resim ve videolar da dahil olmak üzere çeşitli bilgi türlerinin kusursuz bir şekilde karıştırılmasına ve kolayca paylaşılmasına olanak tanıyor.

Huawei MateBook D 14 SE dizüstü bilgisayar şu anda JD.com’da 3.999 yuan (559 $) karşılığında ön siparişe açıldı. Şu anda yalnızca 512 GB depolama kapasitesiyle satışa sunuluyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu