Akıllı TelefonAndroidGenelTeknoloji

Huawei Mate 9 Sızdırıldı mı?

Akıllı telefon pazarının en büyük 3. üreticisi konumundaki Huawei’nin yeni telefonu Huawei Mate 9 ait render görüntüleri ortaya çıktı.

Çinin en büyük teknoloji firmalarının başında gelen Huawei, global pazarda daha fazla söz sahibi olmak için büyük bir yenilik ve değişim geçiriyor. Malzeme kalitesini en düşük telefonunundan en yüksek modeline kadar değiştiren firma Android ekosistemi içinde kendi işlemcisi ve kendi arayüzünü geliştiren 2 şirketten birisi (diğeri Samsung). Her yıl pazara sunduğu Mate serisi ile en iyiyi kullanıcılarına sunmayı amaçlayan firma bu yıl satışa sunduğu Mate 8 ile de oldukça fazla konuşuldu. Ülkemiz pazarında fiyat tarafında istenen seviyede olamayan Çinli üretici yeni telefonu Huawei Mate 9 ile çok iddialı olacak.

Mate 9 (3)

Telefona ait render görüntülerin sızdırılması ise bize fikir anlamında oldukça yardımcı oluyor. Huawei çift kamera anlayışından ödün vermeden yoluna devam ediyor. Yan taraflarda bulunan çift lazer odaklamalar ise telefonun kamera donanımına büyük bir yenilik getirecek gibi görünüyor.

Mate 9 (1)

Huawei Mate 9, Metal yüzeye sahip olan telefonun Type-C bağlantı noktası ve muhtemelen çift hoparlör desteği ile geleceğini belirtelim. Arkada bulunan geniş parmak izi okuma yuvası ise biraz daha dışa çıkıntı yapmalı diye düşünüyoruz…

Mate 9

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu