Akıllı TelefonAndroidGenelHuawei

Huawei Mate 9 göründü mü?

Çinli üretici Huawei için 2015 ve özellikle 2016 oldukça iyi geçiyor. Dünyanın en büyük üçüncü mobil üreticisi konumuna yükselen Huawei gözünü Apple’ın koltuğuna dikmiş durumda. Orta segment pazarını Samsung ile domine eden üretici en çok “amiral gemisi yapamıyor” eleştirileri alıyordu ve eleştirilere bu yıl pazara sunduğu Huawei P9 ve P9 Plus ile en iyi cevabı vermiş oldu. Mate serisi ürünleri ile kendi müşteri portföyünü ortaya çıkaran Çinli üretici yeni nesil Huawei Mate 9 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Huawei Mate 9
Huawei Mate 9

3 Kasım tarihinde resmi lansmanı yapılacak olan Mate 9‘un Gold Purple adı verilen Mor renkli görüntüsü farklı bir renk alternatifinin daha karşımıza çıkacağını ortaya koyuyor. P9‘da olduğu gibi yine kamera tarafında Leica ile işbirliğine giden Huawei’nin Type-C bağlantı noktası ve 3,5mm kulaklık girişi kullandığını görüyoruz. Kameranın yanında bulunan lazer odaklama ise ne kadar işe yarayacak bunu hep birlikte göreceğiz.

6 inç boyutunda Full HD ekranla geleceği bilinen Mate 9‘un Krin 960 yonga seti bakalım bize ne sunacak? 16 nanometre üretim süreciyle üretilmiş olan Krin 960‘tan çok fazla şey beklenirken enerji verimliliği tarafında da büyük bir yenilik bekleniyor. Telefonun AMOLED ekran ile geleceği dedikoduları ise bu haberden sonra tarihe karışıyor zira IPS Neo ekran ile Huawei yola devam ediyor..

BlackBerry DTEK60 ortaya çıktı!

blackberry-dtek60-teknoburada-net

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu