Huawei İşleri Büyüttü! OLED Ekranlı Akıllı Termos Tanıtıldı

Huawei, Smart Selection markası adı altında OLED ekranlı akıllı termos tanıttı. Su sıcaklığını termos üzerindeki OLED ekranda gösteriliyor.

Huawei ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Firma Smart Selection markası adı altında görmeye pek alışık olmadığımız bir ürünle karşımıza çıktı. Huawei, OLED ekrana sahip yeni akıllı termos tanıttı. Geleneksel termosların aksine bir akıllı telefon ile eşleşen termos, faydalı istatistikleri toplayarak Smart Life uygulamasında gösteriyor. Ayrıca mevcut su sıcaklığını OLED ekranı üzerinde gösterebiliyor.

Huawei akıllı termos
Huawei akıllı termos

Huawei Akıllı Termos İle Bizleri Şaşırtıyor

Genelde bu tarz ilginç ürünler Xiaomi’den çıkardı fakat Huaewi bir atak yaparak bu ürünle karşımıza çıktı. Gerçek zamanlı sıcaklık göstergesi ve su kalitesini kontrol etme yeteneğine sahip.

Huawei Smart Insulated Cup Pro ismindeki yeni akıllı termos içerisine konan sıvının sıcaklığını 6 saat boyunca muhafaza edebiliyor. Akıllı telefonunuza NFC çipi ile bağlanan cihaz Huawei Smart Life mobil uygulamasıyla size uygun öneriler sunabiliyor.

Farklı sıcaklık dereceleri için farklı renk göstergelerine sahip olan akıllı termos, 35 santigrat derecenin altında mavi renk ile kullanıcıyı bilgilendirirken, 36 ve 50 derece aralığında turuncu rengini alıyor. 50 santigrat derecenin üstündeki sıcaklıklar için kırmızı gösterge ile kullanıcıyı bilgilendiren termos oldukça iyi duruyor.

Çin’de 51 dolar fiyat etiketine sahip cihazın farklı bölgelerde satışa sunulacağı ile ilgili herhangi bilgi bulunmuyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu