Bluetooth KulaklıkGüncel Teknoloji HaberleriHuaweiTeknoloji

ANC 2.0 Özelliğine Sahip Uzun Pil Ömrüyle Huawei FreeLace Pro 2 Satışa Çıkıyor

Huawei, ANC 2.0 ve uzun pil ömrüne sahip boyun FreeLace Pro 2 kulaklığını 100 dolar dan düşük fiyatla satışa sunuyor.

Boyun bantlı kulaklık arayanlar için çok önemli bir seçenek olan Huawei FreeLace Pro 2, bugün satışa sunuluyor. Siyah ve yeşil olarak iki renkte gelecek modelde hem kolay Bluetooth eşleştirmesi hem de şarj için telefonunuza bağlayabileceğiniz yerleşik bir USB-C konektörü bulunuyor. İşte kulaklığın detayları…

Huawei FreeLace Pro 2 Özellikleri

10,8 mm’lik çift mıknatıslı dinamik sürücüler üzerinde kurulu olan FreeLace 2 Pro, 150 mAh batarya sayesinde yalnızca 5 dakikalık şarjla 5 saat oynatma süresi sunuyor. Ayrıca 25 saatlik pil ömrü ve hızlı şarj desteği ile geliyor. 

10,8 mm’lik çift miknatıs dinamik sürücüler sayesinde düşük ve orta uç frekanslarda önceki modele göre %50 iyileştirildi. Bu sayede 15 Hz’e kadar düşük frekanslara ulaşabiliyor. Verimli ve yüksek ses kalitesi için LDAC ve L2HC ses kodeklerini içeren FreeLace Pro 2, Smart ANC 2.0 özelliğine de sahip. B sayede rahat, genel ve ultra olmak üzere üç farklı modda “Yapay Zeka Çağrı Gürültü Engelleme” işlevi ile gelişmiş arama deneyimi sunuyor.

Kulaklığın bir dikkat çekici özelliği ise çift cihaza bağlanabilmesi. Huawei FreeLace 2 Pro bugün itibariyle JD.com’da 699 yen (~96 $) fiyatla ön satışa çıkıyor. Kısa süre içerisinde ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu