Huawei FreeBuds SE 2 İnceleme! 1.000 TL Altı En İyi Seçenek

TWS Kulaklıklar içinde en iddialı ürünlerden birisi olan Huawei FreeBuds SE 2 inceleme videosu ile sizlerleyiz. Mükemmel bir pil performansı.

TWS Kulaklıklar son dönenmin en popüler ürünleri. Herkes en iyi TWS kulaklığının eşinde koşsa da bu noktada kulaklıklar arasında da ciddi farklar bulunuyor. Bir kulaklık incelemesi yapmak bir hayli zor. Zira herkesin kullanım alışkanlıkları farklı ve bir kişinin kullandığı senaryı başka bir kişiye de uymayabiliyor. Biz de bugün bu kulaklıklar içinde en iddialı ürünlerden birisi olan Huawei FreeBuds SE 2 inceleme videosu ile sizlerleyiz.

Bu ürün ile ilgili bize gelen en fazla soru bağlanabilirlik tarafında oldu. iPhone sahibi birçok kişinin Apple’ın fahiş fiyata sattığı ürünleri almak yerine iPhone’lar ile uyumlu optimize edilmiş iyi ürünlere ulaşmaya çalıştığını görüyoruz. Bundan dolayı da videonun ikinci kısmında Huawei FreeBuds SE 2 modelinin iPhone ile nasıl eşleştiğini ve kullanıcılara ne sunduğunu net bir şekilde gösterdik. Huawei AI uygulaması sayesinde Huawei FreeBuds SE 2 ile iPhone arasındaki optimizasyon aynen Android ya da HarmonyOS işletim sistemlerinde olduğu gibi kolaylıkla kurulabiliyor.

Huawei FreeBuds SE 2
Huawei FreeBuds SE 2

Huawei FreeBuds SE 2 Teknik Özellikler

Huawei FreeBuds SE 2 modeline baktığımızda 10mm sürücülerin yer aldığını görüyoruz. Bununla birlikte ultra güçlü neodimyum mıknatıslı hareketli bobin ünitesi ve 4 katmanlı yüksek hassasiyetli kompozit diyafram de bu üründe yer alıyor ve bu sayede mükemmel bir ses deneyimi bizlere sunuluyor.

Huawei FreeBuds SE 2 Özellikler.
Huawei FreeBuds SE 2 Özellikler.

IP54 sertifikası sayesinde de su sıçramalarına karşı mukavemet ortaya konuyor. Bluetooth 5.3 desteği de bu ürünün en önemli özelliklerinden birisi. Zira bu sayede düşük güç tüketimi ve yüksek ses aktarımı sayesinde düşük gecikme bizlere sunulabiliyor. Bu ürünü Bluetooth 5.3 destekli bir telefon ile kullanmanızı da şiddetle öneriyoruz. Bununla birlikte Huawei AI uygulaması üzeridnen kullanabileceğiniz 10 bant EQ (ekolayzer) ayarı da bulunuyor. Hazır ayarlar sayesinde de kendi ayarladığınız ayarlar ile de mükemmel bir performans ortaya konuyor.

Tüm bunların yanında bu ürünün inanılmaz bir şarj performansı var. Video içinde paylaştığımız pil performansınıu izledikten sonra sizlerin de şaşıracağına eminiz. Zira sadece 3,8 gram ağırlığa sahp olan bu kulaklıklığın böyle bir şarj performansı ortaya koyması bizleri bile şaşırttı. Siz de izleyince şok geçireceksiniz.

Hıuawei giyilebilir ürünkler konusunda çıtayı gerçekten başka bire noktaya koymuş durumda. Siz de büyük paralar vermeden iyi bir kulaklık kullanmak istiyoranız Huawei ekosisteminden yararlanabilirsiniz. Başta da söylediğimiz üzere Huawei FreeBuds SE 2 iPhone optimiasyonu ile ilgili sizlere hiçbir sorun yaşatmıyor. Huawei Online Mağaza özelinde; 200 TL indirim fırsatı, paket alımlarında 350 TL indirim ve ikili alımda extra 100 TL indirim fırsatı da haberib hazırlandığı gün itibariyle bizlere sunulmuş durumda.

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatamaylım ve hazırladığımız detaylı incelemeyi birlikte izleyeim…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu