Güncel Teknoloji HaberleriHuaweiTeknoloji

Huawei Enterprise Roadshow 2024 Sona Erdi, Yenilikler Neler?

Bursa, İzmir, Antalya ve Ankara'yı kapsayan Huawei Enterprise Roadshow 2024 etkinliği sona erdi. Etkinlik 22 ülke ve 53 şehirde devam edecek.

Huawei markasının kısa önce ülkemizde Bursa’da başlattığı ve Ankara’da sona erdirdiği Enterprise Roadshow 2024 etkinliği tamamlandı. Ülkemizde büyük bir ilgiyle karşılanan bu etkinlikte sektörün profesyonelleri, teknoloji devi Huawei’nin en güncel bilişim çözümleri ile ilgili bilgiler aldı. Hemen hemen her sektörde bulunan Huawei, bu alanlara yönelik olarak geliştirdiği özel çözümlerini bu demo tırında paylaşma fırsatı buldu.

Huawei Enterprise Roadshow 2024 Etkinliği 7 Mayıs’ta Başlayarak 16 Mayıs’ta Tamamlandı

7 Mayıs’ta Bursa’da başlayan etkinlik 10 gün sürerek 16 Mayıs’ta Ankara’da son buldu. En yeni teknolojilerini ve yenilikçi çözümlerini içeren bu tırda, teknoloji severler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Fransa ve İspanya’da başlayan etkinlikler, önümüzdeki 3 aylık süreçte 22 ülkede 53 şehirde devam edecek. Bu yıl yapılan etkinliğin ana teması, yeşil ve dijital dönüşümün Avrupa endüstrilerinin sürdürülebilir kalkınmasına nasıl yön verdiği oldu.

Huawei’nin Datacom teknolojisi, 2024 Gartner® Magic Quadrant™ Kurumsal Kablolu ve Kablosuz LAN altyapısı alanlarında lider seçildi. Katılımcılar Optik,ISP ve MSP ürünleri ile yüksek kaliteli 10 Gbps CloudCampus, Ultra Dayanıklı Veri Merkezi Ağı, Veri Merkezi Sanallaştırma Çözümü (DCS), OceanProtect Appliance, FTTH ve FTTR çözümleri ve Huawei eKit çözümlerini yakından inceleme fırsatı buldu. Ayrıca tırda Wi-Fi 7 teknolojisi ve farklı sektörler için özelleştirilmiş çözümler, veri depolama, veri merkezi çözümleri, fiber ve akıllı ofis çözümleri de tanıtıldı. Katılımcıların memnun olduğu bu etkinlik 16 Mayıs tarihinde sona erdi.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu