Huawei 88W Araç Şarj Cihazı Fark Yaratıyor

Huawei 88W araç şarj cihazıyla birlikte akıllı telefonların hareket halindeyken de çok hızlı dolmaları sağlanacak.

Çinli markalar hızlı şarj ekosistemini geliştirmeye devam ediyor. Son olarak Huawei, hareket halindeyken bile mobil cihazların çok daha hızlı dolmalarını sağlayacak 88W gücünde yeni bir araç şarj cihazı duyurdu. Huawei’in 88W araç şarj cihazı, saf siyah rengiyle birlikte her tür arabanın içerisine uyum sağlayacaktır.

88W’lık araç şarj cihazını diğerlerinden ayıran şey, çok yönlü arayüz yapılandırmasıdır. A+C/A tasarımı da dahil olmak üzere üç şarj arabirimiyle donatılan bu şarj cihazı, kullanıcıların aynı anda iki cihazı şarj etmesine olanak sağlıyor. Şarj cihazı, cihazların gereksinimlerine bağlı olarak gücü 88W+18W ve 66W+30W olmak üzere iki farklı çıkışta dağıtabiliyor.

Araç şarj cihazı ayrıca 65W PD, PPS, QC, SCP ve yenilikçi UFCS füzyon hızlı şarj dahil olmak üzere çeşitli yaygın hızlı şarj protokollerini destekliyor. Ayrıca şarj cihazının girişi, 12V’tan 24V’a kadar geniş bir voltaj aralığını barındırabilir ve farklı araç sistemleriyle uyumluluk sağlayabiliyor. Huawei, araç şarj cihazına ek olarak tüketicilere 6A yüksek akımlı USB-A – USB-C kabloyu kutu içerisine dahil ediyor.

88W araç şarj cihazyla Huawei P60 Pro pilinin yaklaşık %50’si 10 dakikada doldurabilecek. P60’ın ise pilinin yüzde 92’si 30 dakikada doldurabilecek. Yine Mate 50 Pro’nun pilinin %86’sı, Mate 50’nin %83’ünü ve MatePad Pro 11 2022’nin %55’i yarım saatte şarj edilebilecek.

Huawei‘in 88W araç şarj cihazı çeşitli e-ticaret platformlarında 219 yuan (31 $) fiyattan satılmakta. Tüketiciler hareket halindeyken akıllı telefonlarına ve diğer taşınabilir cihazlarına giderek daha fazla güvenirken, Huawei’nin yeni araç şarj cihazı hızlı, güvenilir ve kullanıcı dostu bir şarj çözümü sunuyor.

Başa dön tuşu