Akıllı TelefonAndroidGenelHTC

HTC X10 ve Desire 650 göründü

HTC için son birkaç yıl pekte iyi geçmedi. Özellikle 2015 yılında tanıttığı M9‘dan sadece 2 ay sonra M9 Plus ile karşımıza çıkan firma kullanıcılarından oldukça fazla eleştir almıştı. Tüketicileri güncellemeler ile elinde tutmak isteyen HTC bu yıl Google ile birlikte yeni nesil Pixel ve Pixel XL telefonlarına da imza attı. Geçtiğimiz günlerde yeni nesil orta / üst segment telefonu HTC Bolt‘u tanıtan üretici bu telefonda Snapdragon 810 kullanmasıyla tüm mobil pazarı ciddi anlamda şaşkına uğrattı. Bugün ise Rusya’da HTC X10 ve Desire 650 Avrasya Ekonomik Komisyonu sertifikalarında ortaya ortaya çıktı.

HTC X10

Yeni telefonlar ile ilgili detaylı resmi bir bilgi bulunmuyor ama her iki telefon içinde 5,5 inç ekran boyutundan bahsedebiliriz. Bakalım Tayvanlı üretici bu yol nasıl sürprizler hazırlıyor?

Özellikle sanal gerçeklik konusunda ciddi bir gelişim ortaya koyacağı düşünülen HTC‘nin 2017 yılında büyük bir değişim ve gelişim göstereceğini bekliyoruz. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devamedeceğiz…

HTC Bolt ile neyin peşinde?

HTC Bolt
HTC Bolt
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu