Akıllı TelefonAndroid GüncellemeGenelGüncel Teknoloji HaberleriHTCTeknoloji

HTC One A9 için Android 7.0 güncellemesi başladı

Android 7.0 Nougat güncellemesi Google tarafından resmi olarak yayınlanır yayınlanmaz HTC, yeni güncellemenin ilk olarak HTC 10, One M9 ve One A9 modelleri için yayınlanacağı sözünü vermişti. Tayvanlı üretici HTC 10 ve One M9 modellerinin ardından Nougat güncellemesi bu defa One A9 modeli için başlattı.

One A9 Android 7.0 güncellemesi başladı

Android 7.0 güncellemesi ilk olarak Amerika’da telefon sahipleriyle buluştu. Güncellemenin önümüzdeki günlerde ise diğer bölgelerde (Türkiye dahil) yayınlanması bekleniyor.

One A9

Android 7.0 güncellemesi beraberinde önemli yenilik ve iyileştirmeler getiriyor. Bunların başında Geliştirilmiş Doze Modu, çoklu pencere desteği, gelişmiş bildirimler, RAM verimliliği ve en son güvenlik yamaları bunların başında geliyor.

HTC’nin Android 7.0 güncellemesini kısa süre içerisinde bu defa bazı Desire serisi modeller için başlatması bekleniyor. One M8 modeli ise yeni sürüme yükseltilmeyecek.

 

>> İlginizi çekebilir; Üç farklı Xiaomi Mi 6 geliyor

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu