Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriHonorKatlanabilir Telefonlar

Honor V Purse Çin’de Satışa Çıkıyor

Honor V Purse Çin'de satışa çıkıyor. Honor'ın konsept cihazı, meraklı tüketicilerinin ilgisini bekliyor. Cihaz, farklı bir tasarıma sahip.

Honor V Purse Çin’de satışa çıkıyor. Honor’ın konsept cihazı, meraklı tüketicilerinin ilgisini bekliyor. Cihaz, farklı bir tasarıma sahip.

Honor, iki hafta önce IFA sırasında Berlin’de V Purse konseptini tanıttı. Çanta olarak kullanılabilen dışa doğru katlanan akıllı telefonun raflarda yerini alıp almayacağına dair sorular vardı ama artık bir cevabımız var.

Popüler bir Çinli aktör olan Yang Yang’ın telefonu tuttuğu ve duyuru tarihini onayladığı görülüyor. Honor, Yang Yang aracılığıyla 19 Eylül’de Şangay’da V Purse’un Honor’un seyircisi önünde tanıtılacağı bir defileye tanık olmaya davet etti. Bu sayede telefonun asıl amacı olan moda tarafı tıpkı IFA’da olduğu gibi kullanıcılara yansıtılacak ve sunduğu potansiyeller göz önüne serilecek.

Davetiye ve ilgili tüm sosyal medya gönderileri bir gösteri veya sunumdan bahsediyor; özellikleri hakkında hiçbir kelime yok, ancak bunun hedef kitlesine bakıldığında bu muhtemelen anlaşılabilir bir durum. Konseptten ticari bir akıllı telefona geçiş yapmaya hazırlanan V Purse hakkında şüphesiz daha fazla şey duyacağımız etkinliğe sekiz gün kaldı. Tanıtımda umuyoruz ki cihazın tüm teknik özellikleri de anlatılsın çünkü cihazın taşığı işlemci, kamera sistemi ve ekran teknolojisi kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. Böylesine lüks bir cihaz için yapılacak donanım tercihlerinin de yüksek seviyeli yapıldığını düşünsek de Honor’ın kendisinin resmen açıklaması iyi olacaktır.

O zamanlar Honor, telefonun yıl sonundan önce Çin’de piyasaya sürülmesi olasılığından bahsetmişti ancak görünen o ki, planlanandan ileri gidiyor olabilir. Ancak bunun uluslararası bir lansmanı pek mümkün görünmüyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu