Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriHonor

HONOR, Mükemmel Bir Teknolojiyi Paylaştı

HONOR, mükemmel bir teknoloji hakkında paylaşım yaptı. Gösterilen teknoloji, gerçekten gelecekten gelmiş gibi duruyor.

Teknoloji geliştikçe onunla oynama şeklimiz de değişiyor. Mesela telefonlarımız bir zamanlar tuşlarla kontrol ediliyordu, sonra dokunmatik ekranlar devreye girdi. Ama durun, Honor, akıllı telefonunuzu sadece gözlerinizle kontrol etmenizi sağlayan yapay zekayla oyunu bir kez daha değiştirmek üzere. Detaylar burada…

HONOR, Geleceğe Ön Bakış Atan Bir Teknolojiyi Tanıttı

Marka, gözlerinizin hareketlerini takip etmek için yapay zekayı kullanan ve telefonunuza dokunmadan görevleri gerçekleştirmenize olanak tanıyan bir teknoloji geliştirdi. Peki bu teknoloji ne kadar iyi çalışıyor? Arabanı sürmene izin verecek kadar iyi. Markanın yapay zeka destekli göz takibi, cihazları kontrol etme şeklimizi değiştirebilir. Birleşik Krallık Otomotiv Mühendisliği Uzmanı James Brighton, yalnızca Honor Magic 6 akıllı telefon kullanarak bir arabayı gözleriyle hareket ettirerek bunu gösterdi.

Gösterilen demo göz izleme teknolojisinin gücünü sergiliyor. HONOR Magic 6 Pro’yu kullanarak bir arabanın motorunu ve hareketini yalnızca ekrandaki kontrollere bakarak kontrol edebilirsiniz. Bu, göz izlemenin teknolojiyle olan etkileşimlerimizde devrim yaratma potansiyelini vurguluyor.

Yapay zekanın tüketici teknolojisindeki rolüne ilişkin daha derinlemesine bilgi edinmek için 26 Şubat Pazartesi günü saat 17:00’de (CET) MWC24’te GSMA ve Qualcomm ile HONOR’un Yapay Zeka Paneli Tartışmasına katılın.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu