Honor Magic V2, İki Farklı İşlemciyle Çıkış Yapacak

Honor, katlanabilir pazar için yeni bir model daha hazırlıyor. Snapdragon 8 Gen 2 işlemcili Honor Magic V2 geliyor.

Mobil dünyasının yükselişte olan markalarından Honor, geride bıraktığımızda yılda kasım ayında Honor Magic Vs modelini duyurdu. Katlanabilir akıllı telefon Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle çıkış yaptı. Yeni bir rapor markanın iç pazar için iki ya da üç katlanabilir telefon daha hazırladığı yönünde. Bu telefonlardan biri dikey yönlü katlanabilen bir model olabilir. Öte yandan VER-AN10 model numarasına sahip yeni bir Honor cihazı, Çin’in MIIT yetkilisi tarafından onaylandı. Bu telefonun Magic V2 olabileceği iddia ediliyor.

MIIT sertifikası , Honor Magic V2’nin teknik özellikleri hakkında herhangi bir bilgiyi önümüze koymuyor, ancak duyurusunun çok da uzak olmayacağını gösteriyor. İlk bilgiler katlanabilir telefonun hem Snapdraton 8+ Gen 1 hem de Snapdragon 8 Gen 2 versiyonlarının olacağı yönünde.

Honor Magic V2 Muhtemel Özellikleri

Honor Magic V2’nin temmuz ayında tanıtıcağı tahmin ediliyor. Huawei Mate X3’e benzer şekilde Magic V2’nin de daha ince ve hafif bir tasarıma sahip olcaktır. Mart ayında tanıtılan Huawei Mate X3 sadece 240 gram ağırlığa sahip.

Mobil dünyasının bir numaralı sızıntı kaynağı Digital Chat Station’ın mayıs ayı başında paylaştığı bazı bilgilerde Magic V2’nin yüksek frekanslı karartmaya sahip özelleştirilmiş bir 2K LTPO katlanabilir ekranla donatılacağını aktardı. Kaynak ayrıca telefonun 5.000 mAh büyüklüğünde bir pile sahip olacağını söyledi. Bu pil 66W kablolu ve 50W kablosuz şarjı destekleyecek.

Başa dön tuşu