Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriHonor

HONOR Magic 6 Serisi ile Zenginler Ligine Giriyor

HONOR Magic 6 serisi ile zenginler ligine giriyor. Son zamanlarda her kategoride vites yükselten firma, bu adımıyla çok ilgi çekebilir.

5 Aralık 2023 17:02

HONOR Magic 6 serisi yakında görmeyi beklediğimiz amiral gemisi serilerinden bir tanesi. Markanın Huawei’den bağımsız geçirdiği yıllardaki yükselişi, pek çok model gamıyla anlaşılıyor ve firma Magic 6 serisi için son düzlüğe yaklaşıyor. Bu konuda yeni bir haberimiz var.

HONOR Magic 6 serisi adı verilen bir sonraki amiral gemisi serisine hazırlanıyor. Muhtemelen standart, Pro ve Ultimate çeşitleri olmak üzere üç telefon olacak. Ayrıca Ultimate’ın yerini alabilecek veya almayabilecek bir sürpriz de masada.

Sızıntıyı yapan kişiye göre, PORSCHE DESIGN markası HONOR Magic 6 serisi ile boy gösterecek. Tüm telefonlarda oval bir deliğin arkasında iki selfie kamerası bulunacak. Telefonlar “orta boy”, “büyük boy” ve “ekstra büyük boy” olarak adlandırılıyor ve ilk ikisinde dairesel bir kamera adası bulunuyor.

Öte yandan seri için sertifikasyon işlemleri de devam ediyor. En son gelen bilgiler, cihazların yüksek hızlı şarj teknolojilerine sahip olacağını belirtiyor.

En büyüğü tıpkı Magic 5 Ultimate gibi daire ile dikdörtgen arasında bir şeye sahip olacak, ancak ifadeler net değil; “yeni PORSCHE DESIGN” veya tamamen farklı bir akıllı telefon olabilir.

PORSCHE DESIGN, 60’lı yıllarda ilk Porsche 911 spor otomobilini tasarlayan kişi tarafından kurulmuş bir tasarım stüdyosu. Cep telefonu dünyasında, Huawei ile yedi yılı aşkın süredir ortaklık kurmadan önce birçok BlackBerry akıllı telefonu üretti.

Söylenti doğruysa ve sızıntıyı yapan kişi genellikle bu tür raporlarla ilgiliyse, HONOR öğrenciden usta olma yolunda bir adım daha atacak. Şirket halihazırda Çin’in önde gelen akıllı telefon şirketi ve şimdi PORSCHE DESIGN ortaklığını eski sahibinden devralabilir.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu