Honor 100 Pro İşlemcide Büyük Bir Farkla Geliyor

Honor 100 Pro işlemcide büyük bir farkla geliyor. Her seride büyük farkları yaratmaya çalışan Honor, asıl istediğini 100 serisiyle alacak.

Honor 100 Pro işlemcide büyük bir farkla geliyor. Her seride büyük farkları yaratmaya çalışan Honor, asıl istediğini 100 serisiyle alacak.

Sadece birkaç ay önce Honor 90 Pro Çin’de duyuruldu. Şimdi, Honor 100 Pro modelinin lansman zaman çizelgesine ve temel özelliklerine işaret eden bir sızıntıyla markanın zaten serinin devamı üzerinde çalıştığı görülüyor. İşte tüm ayrıntılar.

Honor 100 Pro Özellikleri

Haber, bilgileri Weibo’da paylaşan, bir kaynaktan geldi. Yaklaşan cihaz görünüşe göre 3.840Hz karartmayı ve 1.5K çözünürlüğü destekleyen bir AMOLED ekrana sahip olacak. Muhtemelen önceki modele benzer şekilde en az 120Hz yenileme hızı sunacak. Honor 100 Pro’nun kaputunun altında, Snapdragon 8+ Gen 1 SoC ile gelen Honor 90 Pro’ya göre bir yükseltme olan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yer alacak.

İhbarcı ayrıca, üst düzey akıllı telefonun ön tarafa bakan çift kameraya sahip olacağını da sözlerine ekledi. Digital Chat Station, cihazın önümüzdeki ay dahili testlere gireceğine inanıyor. Öte yandan Honor 100 Pro’nun lansmanının 2023 yılının Kasım ayı başlarında olması bekleniyor. Serinin bir önceki Pro modeli, Honor 100 Pro’nun teknik özelliklerine işaret etse de maalesef ortaya çıkan tüm bilgiler bu kadar.

Bir önceki Pro model, 5.000mAh batarya paketiyle çalışıyor, dolayısıyla 100 Pro da muhtemelen benzer bir batarya kapasitesi sunacak. Ayrıca 100W hızlı şarjı da destekliyor. 90 Pro, halefinin de muhafaza edebileceği 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB dahili depolamaya sahip. Bunun şu anda sadece spekülasyon olduğunu unutmayın, bu yüzden şimdilik bu rapora biraz ihtiyatlı yaklaşın.

Başa dön tuşu