Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriHMD

HMD Pulse+ İş İhtiyacı Odaklı Olarak Duyuruldu

Nokia'dan bağımsız olarak cihaz üretme işine odaklanan HMD, iş ihtiyacı odağında Pulse+ modelini duyurdu.

HMD, kurumsal kullanıma, güvenliğe ve onarılabilirliğe odaklanan Pulse+ modelini piyasaya sürdü. Telefon, ağ kilitleme, pin pad karıştırma ve kurulum sırasında biyometrik tanımlamayı devre dışı bırakma seçeneği gibi bir dizi iş odaklı özellikle birlikte gelir.

Ayrıca, iş kullanıcılarının birden fazla cihaza yüklenen uygulamaları aynı anda yönetmesine ve güncellemesine olanak tanıyan HMD’nin yeni FOTA hizmetini de sunuyor. Telefon şu anda Avrupa’da satın alınabiliyor ve fiyatı 199 €.

HMD, HMD Pulse+ Business Edition için 3 yıllık garanti ve 5 yıllık güvenlik güncellemesi vaat ediyor. Yalnızca PIN ile kapatma gibi güvenlik özellikleriyle kurumsal uyumluluğu destekler.

HMD, bu telefonla aynı zamanda HMD Repair Hub ve iFixit ortaklığı sayesinde kullanıcıların mevcut yedek parçalarla telefonlarını tamir edebilecekleri kolay tamir edilebilirlik çözümlerine de odaklanıyor. HMD, yalnızca bir parçanın değiştirilmesiyle onarılamayan daha karmaşık sorunlar için DHL Express Kapıdan Kapıya Bakım hizmeti sunuyor.

Telefon üç farklı renkte geliyor – Apricot Crush, Glacier Green ve Midnight Blue. Yaklaşık 187 gram ağırlığında ve 8,45 mm kalınlığında. Telefon, Unisoc T606 yonga setinden güç alıyor ve 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla birlikte geliyor.

Ön tarafta, 20:9 en boy oranı ve 90Hz yenileme hızına sahip HD+ (1612 x 720) 6,56″ IPS ekrana ve 8MP merkezli delikli selfie kamerasına bakacaksınız. Pulse+’ın arkasında flaş modülüyle birlikte 50MP çift kamera sistemi bulunuyor. Kullanıcıların yedek parça kullanarak pilleri evde kolayca değiştirebilmelerine olanak tanıyan 5000mAh QuickFix değiştirilebilir pil bulunmakta.

Kablosuz bağlantı için WiFi ve Bluetooth 5.0’ın yanı sıra NFC’yi de destekler. Şarj etme ve OTG işlevselliği için bir USB Type-C 2.0 bağlantı noktası içeriyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu