AndroidGiyilebilir Teknoloji

Google Yeni Saatler Üzerine Çalışıyor

Android Police sitesine yakın kaynakların açıklamalarına göre teknoloji devi Google iki yeni Android Wear cihazı üzerine çalışıyor.

Habere göre Google üzerinde çalıştığı iki saat esas olarak birbirinden farklı şekilde tasarlıyor. Modellerden bir tanesi daha büyük ve sportif bir tarza sahip. Diğer model ise daha ucuz, küçük boyutlu, mobil veri ve GPS özelliği bulunmuyor.

Saatlerin İsimleri Belli

Arama devinin geliştirdiği saatlerden birisinin adı Angelfish diğeri ise Swordfish. Saatlerin şimdilik hiçbir fotoğrafı bulunmuyor. Sportif model olan Angelfish 43.5mm genişliğinde LTE, GPS ve kalp ritmi ölçme özelliği bulunuyor. Küçük olan Swordfish ise Pebble Time Round’a benziyor.

İlginizi Çekebilir: iOS 10 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı

Beklenen Özellikler

Saatlerin özel arkaplanları, Gmail servisi, Hangouts kişileri ve daha bir çok özelliği desteklemesi bekleniyor. Google saatleri yeni Nexus modellerinden birkaç ay sonra tanıtmayı planlıyor. Şirketin kendi ürünü Android Wear’ın daha çok üzerine düşecek gibi gözüküyor.

Karşınızda Samsung Galaxy Note 7!
note7-teknoburada
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu