Akıllı SaatGiyilebilir TeknolojiGoogleGüncel Teknoloji HaberleriTeknoloji

Google Pixel Watch 3 Render Görüntüleri Ortaya Çıktı, Tasarım Değişmeyecek

Bu yılın sonlarına doğru Google Pixel 9 serisiyle tanıtılacak Pixel Watch 3, render görüntüleriyle hayranlarını heyecanlandırdı.

Yazılım ve teknoloji devi Google, bu yılın sonlarına doğru Pixel 9 serisiyle birlikte Pixel Watch 3 akıllı saatini tanıtacak. Pixel Watch severlerin merakla beklediği saat için CAD tabanlı görseller @OnLeaks tarafından gün yüzüne çıktı. Ortaya çıkan render görüntülerine göre önceki modellerin ekran boyutu korunacak fakat çerçeveler daha ince olacak.

Google Pixel Watch İki Farklı Boyuta Sahip Olabilir

Pixel 2’deki 41 x 41 x 12,3 mm’ye kıyasla Watch 3’ün 40,79 x 40,73 x 14 mm ölçülerine sahip olduğu söyleniyor. Bu durumda batarya kapasitesi 304 mAh civarı batarya kapasitesi bulunabilir. 1.2 inç ekrana sahip olacak Watch 3 modelinin Galaxy Watch ve Apple Watch ile rekabet edecek Google Pixel Watch 3 Pro adında daha büyük pile ve 1.3 inç ekrana sahip büyük bir modeli de olabilir.

Performans tarafında ise Snapdragon W5 yonga setiyle donatılacak Watch 3’ün ayrıca Pixel 2’de bulunan 20 mm bantlara kıyasla 22 mm bant kullanılacağı ortaya çıktı. Saatin önümüzdeki aylarla tanıtılması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu