AndroidAndroid GüncellemeGenelGoogleGüncel Teknoloji HaberleriGüncellemeGündemMobirollerPixel

Google Pixel 7 Serisi Güncelleme ile Sorunlarından Kurtuldu

Google’ın yeni canavarları Google Pixel 7 serisi güncelleme ile sorunlarından kurtuluyor. Bu güncellemeyi mutlaka yükleyin.

İnternet ve teknoloji devi Google, Kasım 2022 Android güvenlik iyileştirmesini sürpriz bir şekilde yayınladı. Bu güncelleme Pixel 6 ve Google Pixel 7 serisi için hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler de barındırıyor. OTA üzerinden yayınlanan bu güncelleme Pixel 6 serisindeki uygulama güç tüketimi sorununu düzeltir ve bazı Pixel 7 ve Pixel 7 Pro kullanıcıları tarafından bildirilen yeşil ekran titremesinin yanı sıra ekran gücü tüketimi sorunlarını da düzeltiyor..

Kasım 2022 güncellemesi / güvenlik güncellemesi, Android 13 çalıştıran desteklenen tüm Pixel akıllı telefonlara zaten yayılıyor. Cihazların listesi Pixel 4a, Pixel 4a 5G, Pixel 5, Pixel 5a 5G, Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 6a, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’yu içeriyor. Güncelleme, bu ayın sonlarında Pixel 6a kullanıcılarının kullanımına sunulacak.

Yakında diğer Android telefonlara da gelecek olan bu güncellemenin tüm detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Pixel 6, Pixel 6 Pro ve Pixel 6a’da belirli uygulamalar yüklenirken güç tüketiminin artmasına neden olan sorunu düzeltildi.

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’da belirli koşullarda ara sıra yeşil ekranın titremesine neden olan sorunu giderildi.

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’da belirli koşullarda termal performansı artırmak için ekran gücü tüketimi için optimizasyonlar yapıldı.

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’da belirli düzenleme özelliklerini kullanırken ara sıra Fotoğraflar uygulamasının çökmesine neden olan sorun ortadan kaldırıldı.

Google Pixel 7
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu