Akıllı TelefonAndroidGenelGüncel Teknoloji HaberleriGündemMobil OyunlarPixel

Google Pixel 7 mini Geliyor! Fiyatı Uygun Olacak!

Google’ın yeni planları ortaya çıkmaya başladı. Firmadan yakında uygun fiyatlı Google Pixel 7 mini modelinin geleceği söyleniyor.

Google, Pixel 6a’yı bu yılın başlarında tanıtmıştı. Ancak son zamanlarda Lynx (L10) kod adlı telefon ortaya çıktı. Bu kod adlı telefonun Pixel 7a yerine başka bir modelin olacağı söyleniyor. Gelen bilgilere göre Google, Apple gibi bir yol izleyecek ve karşımıza Google Pixel 7 mini ile çıkacak.

Sızıntıyı yapan Kuba Wojciechowski’ye göre, mini model Pixel 7 ile aynı FHD+ 120Hz ekrana, kablosuz şarja ve 50MP Samsung GN1 sensörüne sahip olacak. Ancak bu modelde daha iyi bir 13MP Sony IMX712 ultra geniş sensöre, ön kamera için aynı 13MP sensöre ve muhtemelen telefoto için yeni bir 64MP Sony IMX787 sensör yer alacak.

Sızıntıları ile ünlü olan Digital Chat Station telefonun Çin’de Foxconn tarafından üretildiğini söyledi. Bu, aynı Tensor G2 çipini alabilir ve kablosuz şarjı destekleyebilir. Ancak bu model fiyatı uygun tutmak için Pixel 7 ve 7 Pro’daki cama kıyasla birinci sınıf bir seramik gövdeye sahip olabilir.

Telefonun sızdırılan kaynak kodu ayrıca Pixel 6 ve Pixel 7 serisindeki Broadcom BCM4389 çipine kıyasla Qualcomm WCN6740 Wi-Fi 6E + BT birleşik çipini de ortaya koyuyor. Mini modelin Pixel 8 Pro’da kullanıldığı söylenen ultrasonik bir parmak izi sensörüne sahip olup olmayacağı belli değil. Ayrıca yeni minik canavarın Pixel 8 serisinden önce 2023’ün ilk yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu